Головна


Designed by:
web hosting

Головна
Специфіка реалізації регіонального економічного співробітництва Закарпаття з прикордонними територіями Угорщини, Словаччини та Румунії PDF Друк e-mail
Написав Ковтан Роберт   
Середа, 21 вересня 2011, 12:55
Для нашого краю в серці Європи надзвичайно важливим є європейський вектор зовнішньої політики держави. Історія євроінтеграції Закарпаття налічує кілька століть, протягом яких наші пращури жили в мирі і злагоді в самому центрі Європи, незважаючи на хід політичних процесів, який диктував той час. Досить лише згадати, що за неповні 100 років Закарпаття перебувало у складі шести країн.
 
Західні та східноєвропейські напрями реалізації зовнішньоекономічної політики України PDF Друк e-mail
Написав Заболотна Людмила   
Середа, 21 вересня 2011, 12:51

Україна завдяки своєму геополітичному становищу, історичному досвіду, культурним традиціям, багатим природним ресурсам, а також потужному економічному, науково-технічному та інтелектуальному потенціалу, може і повинна стати впливовою світовою державою, здатною виконувати значну роль у забезпеченні політико-економічної стабільності в Європі.

 
Вплив релігії на морально-етичний стан індивіда у суспільстві (за Н. Н. Філолетовим) PDF Друк e-mail
Написав Довжанин Іван   
Середа, 21 вересня 2011, 12:47

Для того, щоб визначити вплив релігії на людину, насамперед потрібно дати визначення самої релігії, і які саме чинники допомагають людині замислитися над своїм життям .

 
Сучасний стан української мови в Україні PDF Друк e-mail
Написав Дикун Михайло   
Середа, 21 вересня 2011, 12:44

Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову.

Ліна Костенко

 
Богослов’я і канонічне право та їх місце у правовій системі України PDF Друк e-mail
Написав Данило Сніжана   
Середа, 21 вересня 2011, 12:32

На сьогодні проблемним є питання про взаємозв’язок богослов’я і канонічного права та їхнього місця в правовій системі України. Незважаючи на те, що теологія являє собою теорію, підґрунтям якої є віра, вона базується на правових принципах і методах. Розуміння, тлумачення, систематизація, доведення, критика в межах теології та канонічного права з необхідністю пов'язані із вдосконаленням можливостей аналізу теологічних проблем. Крім того, сучасна правова методологія здатна виступити важливим інструментом у модернізації традиційних релігійних віровчень.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 36