Головна


Designed by:
web hosting

Головна
Проблема символу у мистецтві PDF Друк e-mail
Написав Товтин Надія Іванівна   
Середа, 26 жовтня 2011, 08:46

Сучасні філософія і культурологія в процесі свого розвитку прийшли до усвідомлення принципової єдності людської культури, що зорієнтувало їх на пошуки культурних інваріантів – засобів, що підтримують цю єдність. Одним із таких важливих засобів „кровообігу" культури є символ.

 
Релігія і йога. Тотожність чи псевдорелігія PDF Друк e-mail
Написав Урста Сергій Васильович   
Середа, 26 жовтня 2011, 08:34

Послідовники такого псевдорелігійного руху як New Age або Новий час, Новий вік, Ера Водолія, активно розповсюджують міф про відсутність принципової різниці між існуючими релігіями, про те, що всі релігії ведуть до одного і того ж Бога,  а їх містична практика – до одного і того ж духовного результату.

 
Еволюція та основні джерела католицьких концепцій держави і права PDF Друк e-mail
Написав Яртим Наталія Василівна   
Вівторок, 25 жовтня 2011, 08:54
Вирішення сучасних завдань соціального розвитку передбачає аналіз проблеми формування основних джерел католицьких концепцій держави і права та їх еволюції. Крім того, останні в процесі свого формування, функціонування й реалізації постають як складний феномен, що потребує розкриття й пізнання його природи. Залежно від виявлення закономірностей розгортання католицьких концепцій держави і права, може визначатися й їх ефективність, розв'язання релігійних та державних проблем та формування правової системи.
 
Божественне установлення права PDF Друк e-mail
Написав Протоієрей Сергій Микуланинець   
Вівторок, 25 жовтня 2011, 08:22
Як і будь-яке інше людське суспільство, Церква регулюється у своєму внутрішньому і зовнішньому житті законами. Хоча багато хто може говорити, що ми тепер не під законом, але під благодаттю, і нам повернений загублений нами безцінний дар свободи; але ми також пам'ятаємо слова апостола Павла, звернені до всіх християн, про те, до свободи покликані ви, брати, але дивіться, щоб ця свобода не була вам приводом для догоджання вашій плоті (Гал. 5:13).
 
Свято-Миколаївська церква на Оскольдовій могилі: від давнини до сьогодення PDF Друк e-mail
Написав Шумило Сергій Вікторович   
Вівторок, 25 жовтня 2011, 07:42
Обер-прокурор Святійшого Синоду РПЦ та церковний історик проф. А.Карташев у «Нарисах з історії Руської Церкви» зазначав, що Свято-Миколаївська церква на Оскольдовій могилі була поставлена для «шанобливої пам'яті про Оскольда як християнина»1.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 35